Vyberte stránku

O mně

Jsem logopedka, lektorka, výtvarnice a máma 3 báječných synů. Nadšeně propaguji celostní logopedii, individuální přístup, spolupráci s rodinou, důležitost prevence, případně včasného začátku logopedické péče. Snažím se zvyšovat obecné povědomí o logopedii, vývoji řeči, možnostech podpory správného řečového vývoje.

Nesmírně mě baví souvislostihledání příčin i cestiček k řešení. Ráda pracuji s emocemi a radostí využívám sílu Bachových esencí.

Věnuji se také problematice školní zralosti, přípravy na školu, především na radostné čtení s porozuměním. Přála bych si, aby děti nastupovaly do školy šťastné, sebevědomé a připravené dle svých nejlepších možností.

Velmi mě baví ve spolupráci s rodinami mých klientů hledat a nalézat cestičky k rozvoji řeči i dalších předškolních dovedností. Děkuji všem, kterým jsem mohla pomoci na jejich cestě, rostu s vámi a mohu zase o trošku lépe pomáhat dalším klientům.

Více o mém studiu a praxi se můžete dočíst zde: https://www.petranejedla.cz/o-mne/studium-a-praxe/

Více o školeních a kurzech, které jsem absolvovala si můžete přečíst zde: https://www.petranejedla.cz/o-mne/skoleni-a-kurzy/